Çocuklar kaplumbağa kalıplarını boyadıfeatured


Merit Otellerinin okullar düzeyinde başlattığı sosyal sorumluluk projesinin bu yılki son etkinliği olan ana sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen kaplumbağa boyama etkinliği başladı.


Mare Monte Girişimci Yardımseverler Derneği işbirliğinde anaokullara yönelik başlayan kaplumbağa boyama etkinliğinin ilki Karşıyaka Merkez İlkokulu ana sınıf öğrencileriyle yapıldı.


Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürlüğü işbirliğinde yapılan etkinlikte öğrencilerin hayal gücünü canlandırmaları ve bunu boyaya dökerek eğlenmelerine imkân sağlandı.


Etkinlik kapsamında öğrencilere kaplumbağa kalıplarının nasıl döküldüğü gösterildi. Ardından da öğrenciler dağıtılan kaplumbağa kalıplarını fırça ve boyalarla hayallerindeki renklerde boyadılar.
Merit Otelleri Sosyal İşler Koordinatörü Mine Gürses, Mare Monte Girişimci Yardımseverler Derneği Başkanı Şeniz Ertarkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Karşıyaka Merkez İlkokulu Müdürü Ülgen Osmanlı, Müdür Muavini İsfendiyar Pilli ve okul öğretmenlerinin katıldığı etkinlik Karşıyaka İlkokulu’nda yapıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Çocuklar kaplumbağa kalıplarını boyadı

Yorumlar kapalı.