Cinsel saldırı soruşturması sürüyorfeaturedGirne’de bir restoranda tanıştığı kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen H.E.’nintutukluluk süresi 5 gün daha uzatıldı

 

Cinsel saldırı soruşturması sürüyor

 

Girne’de bir restoranda tanıştığı kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen H.E. isimli zanlının tutukluluk süresi 5 gün daha uzatıldı.
Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Kazım Sevinç, mahkemede olguları aktardı.

Polis, 6 Şubat 2024, saat 22.00 raddelerinde, Girne’de, “Kale arkası” olarak bilinen mevkide faaliyet gösteren bir restorana müşteri olarak giden zanlının, 298 promil alkol tesiri altında, restoranda tanışıp sohbet ettiği B.K. isimli kadına cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandığını kaydetti.

Polis, zanlının, kadının tuvalete gidip ellerini yıkadığı sırada arkasına geçerek kalçasını sıkmak suretiyle cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi. Polis, meydana gelen olayın ardından yapılan şikayet üzerine zanlının tutuklanarak, hakkında “Cinsel saldırı ve sarhoşluk” suçlarından soruşturma başlatıldığını açıkladı.
Polis memuru, soruşturmanın devam ettiğini, alınması gereken ifadeler ve incelenmesi gereken kamera görüntüleri olduğunu ifade ederek, zanlının 5 gün tutuklu kalmasını talep etti.
Huzurundaki şahadeti değerlendiren Yargıç Evren Mürsel, talebi onayladı. (KAMALI HABER)

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Cinsel saldırı soruşturması sürüyor

Yorumlar kapalı.