Çağdaş Müzik Derneği’nin gerçekleştirdiği muhteşem konserde duygu seli yaşandıfeaturedSosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyen Çağdaş Müzik Derneği korosu, dün gece Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde, görme engelli dernek üyesi Erkay Yıldız için gerçekleştirdiği konserde duygu seli yaşattı. Konser duyurusundan kısa bir süre sonra tüm biletlerin tükendiği ve bağışların hala devam ettiği projenin mimarı, dernek başkanı ve koro şefi Ersin Tünay, katkı koyan herkese minnettar olduklarını, ameliyat ve tedavi masraflarını karşılayabilecekleri maddi güce ulaştıklarını belirtti.

Tünay,  “MAZİ KALBİMDE BİR YARADIR“ adlı konserden elde edilen bilet gelirleri ve yapılan bağışların miktarının birkaç gün içinde net bir şekilde, derneğin sosyal medya sayfalarından paylaşılacağını, tedaviler süresince de sorumlulukları gereği takibini yaparak, tüm halkı peyderpey bilgilendireceklerini ifade etti.

Başta TRT sanatçısı Ayşe Ekiz olmak üzere, şef Ersin Tünay yönetimindeki saz sanatçıları ile  Çağdaş Müzik Derneği TSM Korosu ve tüm konukların oluşturduğu eşsiz tablo, konsere katılanları adeta büyüledi.

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Çağdaş Müzik Derneği’nin gerçekleştirdiği muhteşem konserde duygu seli yaşandı

Yorumlar kapalı.