Bu konser kaçmazfeatured


Ünlü sanatçı Halil Sezai, 8 Haziran Cumartesi YDÜ kampüsündeki The Kaffo’da sahneye çıkacak

 

“Bir bardak kahve binlerce mutluluk” sloganı ile açıldığı günden bugüne orijinal kahve keyfini Lefkoşalılara yaşatan The Kaffo, Yakın Doğu Üniversitesi kampüsündeki şubelerinde “sürekli etkinlik” konseptini başlatarak farklı organizasyonlarla müşterileri ile buluşuyor.

Bu yıl yerli sanatçılardan oluşan isimlerin çeşitli konserlerine ev sahipliği yapan The Kaffo, 7’ den 70’e herkese hitap eden etkinlikler yaz sezonu boyunca devam edecek. Bu etkinlikler kapsamında ilk büyük konsere ev sahipliği yapacak olan The Kaffo, yapmış olduğu albümler, oyunculuk kariyeri ve şarkı sözlerindeki derinlik ile ilk albümünden bugüne her zaman kendisinden söz ettiren Halil Sezai’yi ağırlıyor.
Ünlü sanatçı, 8 Haziran Cumartesi günü Yakın Doğu Üniversitesi kampüsünde The Kaffo’da sahne alacak. Dorana Turizm, The Kaffo ve Jurock Events iş birliği ile düzenlenen bu unutulmayacak konser etkinliğinde, uzun bir aradan sonra 2024 konser turunda sahnelere dönen Halil Sezai, Kıbrıs’ta ilk kez dinleyicileri ile buluşacak.

The Kaffo’nun önünde kurulan 500 kişi kapasiteli açık hava etkinlik alanında düzenlenecek bu unutulmaz konseri izlemek için biletler kskbilet.org adresinden alınabilecek.

0
mutlu
Mutlu
5
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
1
_a_rm_
Şaşırmış
Bu konser kaçmaz

Yorumlar kapalı.