Brad Pitt’in yeni aşkı dolu dizgin sürüyorfeaturedHollywood’un gözde aktörlerinden Brad Pitt, Ines de Ramon ile ilişkisini artık saklamıyor. Yılla sonra aradığı aşkı bulan ünlü ismin, Ramon’u herkese “sevgilim” diye tanıttığı öne sürüldü.

Amerikalı oyuncu Brad Pitt, Angelina Jolie ile çalkantılı boşanma sürecinin ardından Ines de Ramon ile flört etmeye başladı. Pitt ile Ines de Ramon geçtiğimiz günlerde Los Angeles Sanat Müzesi’nde gerçekleşen 2023 LACMA Art + Film Gala’ya katılmışlardı.

 

“ÇOK İYİ VAKİT GEÇİRİYORLAR”

Bir yıldır gözlerden uzak aşk yaşayan çift, hakkında “Çok iyi vakit geçiriyor gibi görünüyorlardı” açıklamaları yapıldı.

 

“PITT’İN BOŞANMA SONRASI İLK DÜZGÜN İLİŞKİSİ”

Bir kaynak De Ramon’un Pitt’i çok mutlu ettiğini söyledi ve “Bu, Brad’in boşanmadan sonra ilk düzgün ilişkisi. De Ramon’u kız arkadaşı olarak tanıtıyor” dedi.

 

İLK OLARAK BONO KONSERİ ÇIKIŞINDA GÖRÜLDÜLER

Brad Pitt ve Ines de Ramon ilk olarak Kasım 2022’de Cindy Crawford, Rande Gerber ve Sean Penn ile birlikte bir Bono konserinin çıkışında birlikte görülmüştü.

Ardından Ines de Ramon, Pitt’in başrolünü oynadığı “Babylon” filminin galasından sonra verilen partiye katılmıştı.

 

“B” HARFLİ KOLYE TAKIYOR

Yeni yıla Cabo’da giren ikiliden Ines de Ramon, Pitt’le anılığından beri boynunda “B” harfli kolye taşımasıyla da dikkat çekiyor.

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Brad Pitt’in yeni aşkı dolu dizgin sürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir