Bostancı’da kavga: 1 yaralı, 3 tutuklufeaturedBostancı’da dün saat 19.30 sıralarında aralarında yaşanan tartışma sonucu G.T.(E-36), H.T.(E-47) ve O.T.(E-36) bir taraf olup, G.T’nin (E) ikametgahının bahçesine izinsiz olarak girip mülküne tecavüz ettikten sonra, G.T.(E) ve B.T’nin (E) vücutlarının muhtelif yerlerine vurup ciddi bir şekilde darp ettikleri sırada, G.T.(E-36) kanunsuz olarak tasarrufunda bulundurduğu bıçak ile G.T.’yi kulak kısmından yaraladı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, G.T. kaldırıldığı Cengiz Topel Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından taburcu oldu.

G.T.(E-36), H.T.(E-47) ve O.T.(E-36) tutuklandı, soruşturma sürüyor.

Beyarmudu’nda “gümrüksüz mal ithali”

Polis, geçen cuma, Beyarmudu köyünde, S.T.’nin (E-43) ülkeye kanunsuz olarak ithal ettiği meçhul plakalı aracın üzerine, Y.Y.(E-45) ait bir aracın plakasını takıp bahse konu aracı gümrüğe beyan etmeden kullandığı ve Y.Y.’ye teslim ettiği tespit edildi.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine söz konusu şahıslar tutuklandı, araç emare olarak alındı.

Gazimağusa’da “kasti hasar ve tecavüz-i alet taşımak”tan bir kişi tutuklandı

Gazimağusa’da bir kişi, “kasti hasar ve tecavüz-i alet taşımak” suçlarından tutuklandı.

Polis basın bültenine göre olay, dün, saat 16.00 sıralarında, Gazimağusa’da Küçük Sanayi Bölgesi’nde yaşandı.

Aralarında çıkan tartışma sonucu B.Y.’nin (E-27) kanunsuz olarak tasarrufunda bulundurduğu demirden mamul dorse park ayak çevirme kolu ile, D.K.’ye ait salon aracın sol ön kapısına kasten vurmak suretiyle hasara uğrattığı tespit edildi. Söz konusu şahıs tutuklandı.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Bostancı’da kavga: 1 yaralı, 3 tutuklu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir