Bol yıldızlı açılışfeaturedŞükrü BURAĞAN

Basketbol Büyük Erkekler Ligi’nin iddialı takımı Yakın Doğu Üniversitesi, yeni sezon açılışını dün gerçekleştirdi. Bir süreden beridir idmanlarını çoğunlukla kondisyon merkezinde geçiren sporcular, yeni sezon açılışı ile birlikte salon çalışmalarına ağırlık vermeye başlayacak.

Yöneticiler umutlu

YDÜ RA-25 Spor Salonu’nda yapılan resmi sezon açılışı öncesinde, Sağlık ve Spor İşleri Dairesi Müdürü Hakan Atamtürk, yıllardır heyecan veren bir ekip olduklarını ifade ederken, bu yıl çıtayı yükselttiklerini ifade etti.

YDÜ Basketbol Büyük Erkek Takımı Sorumlusu Bilgin Güldoğuş, her zaman hedeflerinin şampiyonluk olduğunu, güçlü kadrolarına önemli takviyeler yaparak daha da güçlendiklerini belirtti.

Takım Başantrenörü Ahmet Gürel Alp ise camiayı layık olduğu yerin zirve olduğunu, bu hedefi başarmak için çalıştıklarını aktardı.

Kambala: Maçlar başlayınca kendimi göstereceğim

Dünyaca ünlü Letonyalı yıldız Kaspers Kambala, çok üst düzey ve organize bir kulübe katıldığını gözlemlediğini belirtirken, maçlar başladığında kendisini göstereceğini ifade etti. Bir dönem APOEL’de forma giyen Sırp oyuncu Vukasin Mandic ise güneydeki ligle kuzeydeki ligi kıyaslayabileceğini aktardı. Yeni transfer Fehmi İpar da YDÜ’ye geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederken, hedefin hem lig hem de kupada başarılı olmak olduğunu vurguladı.

Basın toplantısının sonunda ABD’li transfer Desmond Lee’nin kısa bir süre sonra takıma katılacağı ifade edildi.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Bol yıldızlı açılış

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir