Bisiklet sürücülerine çarpan araç sürücüsü aranıyor…featuredLefkoşa-Girne ana yolunda 06.30-06.50 saatleri arasında bir araç bisiklet sürücülerine çarptı. Kaza sonucunda, 1’i ağır, 2 kişi yaralandı.

Kazaya ilişkin Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, Lefkoşa-Girne ana yolunun 2-3’üncü kilometreleri arasında, kimliği meçhul sürücü yönetimindeki meçhul plakalı araç ile güney istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu o esnada güney istikametine doğru seyretmekte olan Berkal Volkan (E-36) ve Nurettin Ulvi’nin (E-46) kullanımlarındaki bisikletlerin arka kısmına, muhtemelen aracının sol ön kısmı ile çarptıktan sonra durmayıp, kaza yerinde isim ve adres vermeden ayrıldı.

Kaza sonucu yaralanan bisiklet sürücüleri Berkal Volkan ve Nurettin Ulvi, kaldırıldıkları Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ndeki tedavileri halen sürüyor.

Kazaya methaldar araç sürücüsünün tespit edilmesi için soruşturma devam ediyor.

“Kınıyoruz”

Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu’ndan kazaya ilişkin yapılan açıklamada, “Bisiklet sever arkadaşımıza acil şifalar diliyoruz. Kaçan suçlunun bir an önce yakalanması ve bu tip duyarsız ve kural tanımaz kişileri Federasyon olarak kınıyoruz ve en ağır şekilde cezalandırılmasını umuyoruz.” denildi.

2
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
1
_zg_n
Üzgün
7
_a_rm_
Şaşırmış
Bisiklet sürücülerine çarpan araç sürücüsü aranıyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir