Baştaş – Paralik ikilisi 4’te 3 yaptıfeatured
Çağın ÖZILGAZ

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği’nin (KKORD) organize ettiği ve Baştaşlar Construction’ın ana sponsorluğunu üstlendiği 2016 KKORD Off Road Şampiyonası’nın 4.yarışı Gönyeli Plümer Koruluğunda hazırlanan parkurda dün yapıldı. Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün (KKOK) sportif direktörlüğünü üstlendiği yarış, kısa süreli yağan yağmurun da etkisiyle keyifli dakikalara sahne olurken günün en iyi derecesini elde eden Ahmet Baştaş – Orhun Paralik ikilisi 2016 Şampiyonluğu yolunda önemli bir zafere imza atmayı başardılar. Günün ikincisi Hakan Sezerli – Cem Aytaç ikilisi olurken, üçüncü sırada güneyden yarışa katılan Statis Efstatiou – Nicolas Efstatiou ikilisi yer aldı.

29 yarışmacının 4 farklı kategoride mücadelesine sahne olan yarışta S1 kategorisinin zirvesinde Argun-Gökberk Çağıl ikilisi, S2 kategorisinin zirvesinde Ramadan-İrfan Kıral ikilisi ve S3 kategorisinin zirvesinde Adamos Emetriou – Antonis Antoiou ikilisi yer almayı başardı.

Yarış sonunda yapılan ödül töreninde dereceye girenlere ödüllerini yarışın anasponsoru Baştaşlar Construction direktörlerinden Ali Baştaş ve Sinem Baştaş, KKTC Los Angeles Fahri Elçisi Mustafa Mehmetoğlu, KKORD Başkanı Hakan Kofalı ve KKOK Başkanı Zeki Topcu takdim etti.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Baştaş – Paralik ikilisi 4’te 3 yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir