Arıklı: Halkımıza verdiğimiz sözleri tutmanın gururu ile yolumuza devam edeceğizfeatured


Yeniden Doğuş Partisi, köy gezilerine dün akşam Dörtyol’da muhteşem bir katılımla başladı.

Köy gezilerine Gazimağusa’nın Dörtyol köyünden başlayan Yeniden Doğuş Partisi(YDP) Genel Başkanı Prof. Dr. Erhan Arıklı ve heyeti gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirirken bölgenin sorunlarını bir kez daha bölge halkından dinleyip YDP’nin hükümet içerisinde bakanlıkça yapılmış olan çalışmalardan bahsetti.

Arıklı Dörtyol da ki konuşmasında  hükümette bulundukları süre içerisinde havada ,karada, denizde, bilişimde ve her türlü ulaşımda yapılan icraatları anlattı ve önümüzdeki dönem yapılacak olan her eve fiber ve toplu taşıma sistemine geçiş konusunda da detaylı bilgi verdi.

Sıkı sık konuşması alkışlarla kesilen YDP Genel Başkanı Arıklı sözlerine şöyle devam etti:

“Bizler vatanını seven, bu vatanda yaşayan herkesi eşit gören, birlik-beraberlik anlayışı ile yola çıkan gönüllü hizmetkârlarız. Yeniden Doğuş Partisi olarak bu hükümet de icraat ortaya koymak adına var olduk ve Allah’ıma şükürler olsun ki Türkiye Cumhuriyeti’nin büyük destek ve katkıları ile de bunu başardık. Önümüzdeki dönem de hız kesmeden diğer projelerimizi de faaliyete geçirerek halkımıza verdiğimiz sözleri tutmanın gururu ile yolumuza devam edeceğiz.”

Büyükyılmaz

YDP Genel Başkan Yardımcısı Turan Büyükyılmaz ise, Dörtyol’da yaptığı konuşmada, “YDP’nin bir bakanlık ve iki milletvekili ile neler yapabileceğini gördüler ve yapılanlar yapılacak olanların teminatıdır” dedi.

Büyükyılmaz sözlerine şöyle devam etti;

“YDP, ilkelerine ters düştüğü anda, hükümetten her an çekilebilir. Çekilip muhalefete geçer ve aslanlar gibi mücadeleye de devam eder. Hiç kimse YDP’yi bir koltukla satın alamaz. Bunu böyle bilin  böyle anlatın.”

Atalay

Yeniden Doğuş Partisi Genel Sekreteri Talip Atalay da, YDP’nin Dörtyol da ki halkla buluşmasında yaptığı konuşmada, “Vatandaşın cebindeki parayı koruyabilmek ve ortaya icraat koyabilmek için verdiğimiz mücadelenin sonrasında yaşadıklarımızı siz de görün ve bize sahip çıkın” dedi.

Atalay şu ifadeleri kullandı:

“Eğer amacımız hizmet olmasaydı KKTC’de süregelen düzene biz de hiç karışmadan, nemalanıp giderdik. Ancak ülke içerisinde bu farkındalığı yaratmak için kurulan YDP, bu düzeni bozmak zorundadır. Çünkü bizim kurulma amacımız budur.”

Dörtyol ziyareti karşılıklı soru ve cevaplarla son buldu.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Arıklı: Halkımıza verdiğimiz sözleri tutmanın gururu ile yolumuza devam edeceğiz

Yorumlar kapalı.