Şampiyonun kamp keyfifeaturedLevent TEZEL

Mağusa Türk Gücü’nün Tatlısu Zambak Tatil Köyü’nde gerçekleştirdiği kamp sona erdi. Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu, kampı ziyaretimizde değerlendirmelerde bulundu. Oraloğlu, kamp ortamından ve çalışmalardan memnun olduğunu lige yönelik olarak kendileri adına güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade etti.

Günde çift antrenman

Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu, kamp imkanlarının oldukça iyi olduğunu ifade ederek kendilerine gösterilen misafirperverlik için teşekkür etti. Tatlısu’nun sentetik zeminli sahasının da çalışmalar için oldukça ideal olduğunu vurgulayan Oraloğlu, kamp süresi boyunca günde çift idman yaptıklarını, yönetimin her zaman kendileri ile yakından ilgilendiğini, futbolcuların da ciddiyet içinde çalışmaları sürdürmesinin kendisini memnun ettiğini kaydetti.

“Takım içi uyumu sağladık, güç depoladık”

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu olarak bu unvanlarını korumak istediklerini, tüm çalışmalarının da bu yönde olduğunu vurgulayan Oraloğlu, teknik ekibi ile birlikte planlı ve programlı bir şekilde çalıştıklarını, sağlanan takım içi uyum ile birlikte güçlendiklerini söyledi. Oturmuş bir kadroları olduğunu ifade eden Oraloğlu, yabancı kontenjanında Blessing’i aldıklarını, bunun yanında yerli olarak da Can Özsoy ve Mehmet Gürlü’yü bonservisli olarak kadrolarına kattıklarını dile getirdi. Takımla birlikte kampa götürülen gençlerle birlikte alternatifli bir kadroya sahip olduklarının altını çizen Oraloğlu, takım içi rekabetin yine takıma yarayacağını sözlerine ekledi.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Şampiyonun kamp keyfi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir