Amcaoğlu: Yeniliklere imza atmaya devam ediyoruzfeatured


Gönyeli-Alayköy Belediyesi, çocukların yaratıcılıklarını çağımızın gereksinimlerine uygun olarak geliştirebilmeleri amacıyla STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) odaklı Robotik Kodlama Kursları başlattı. 6-11 yaş aralığındaki çocuklara yönelik düzenlenen kurslar, büyük ilgi görüyor.

Gönyeli Sam’da gerçekleştirilen kursların başarılı bir şekilde hayata geçirilmesinde emeği geçen belediye çalışanlarına, öğretmenlere ve oda düzenlenmesine katkıda bulunan Aykut Aksu’ya Belediye Başkanı içten teşekkürlerini sundu. Belediye Başkanı, bu tür yenilikçi projelerin devam edeceğini belirtti.

Amcaoğlu’nun paylaşımı şu şekilde: 

Yeniliklere imza atmaya devam ediyoruz ! Gönyeli Sam’da, çocuklarımızın yaratıcılıklarını çağımızın gereksinimlerine uygun olarak geliştirebilmeleri için STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) odaklı Robotik Kodlama Kursları başlattık. 6-11 yaş aralığında gerçekleştirilen kurslarımıza gösterilen büyük ilgi bizi memnun ederken, bu faaliyetin gerçekleşmesinde büyük emek sarfeden belediye çalışma arkadaşlarıma,öğretmenlerimize ve odanın düzenlenmesinde bize katkı koyan Aykut Aksu ya yürekten teşekkür ederim.

0
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Amcaoğlu: Yeniliklere imza atmaya devam ediyoruz

Yorumlar kapalı.