Aktunç: 2024 yılı Kuzey Kıbrıs Destinasyon Pazarlaması adına çok büyük kampanyalar içerecekfeatured


Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Serhan Aktunç, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak, “2024 yılı Kuzey Kıbrıs Destinasyon Pazarlaması adına çok büyük kampanyalar içerecek…” dedi.

Müsteşar Aktunç, Türkiye başta olmak üzere İngiltere, Almanya ve diğer hedef Avrupa ülkelerinde tanıtım kampanyaları için hazırlıkların başladığını açıklayarak, şöyle devam etti:

“Bu hazırlıklar ülkemizin önemli İçerik Üreticileri, Sosyal Medya Yöneticileri, Organizatorler ve Müzik insanlarının içinde olduğu, Turizmde bir Devlet politikası olacak şeklinde, tüm katılımcıların Ülke Turizmine katkıda bulunma motivasyonu ile hareket ettiği bir toplantı ile şekillenemeye başladı…”

Aktunç, “Amacımız tam olarak “Kıbrıs Tüten” bir kampanya ortaya çıkarmaktır,  ülkemizin markalaşmasında yeni ve gelişen dünya trendlerine uygun hareket etmektir” ifadelerini kullandı.

Aktunç, “Bu çalışmalar 2023’de dünyanın 5. büyük Turizm Destinasyonu seçilen Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri ile yürütülüyor, bizlere inanılmaz destekleri için çok teşekkür ederim…” diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
1
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Aktunç: 2024 yılı Kuzey Kıbrıs Destinasyon Pazarlaması adına çok büyük kampanyalar içerecek

Yorumlar kapalı.