4. Geleneksel Badminton Akademi Şöleni coşkuyla tamamlandıfeatured


5 Temmuz 2020 yılında kurulan Badminton Akademi’nin bu yıl Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonunda düzenlediği 4. Geleneksel Badminton Akademi Şöleni 100’e yakın sporcunun katılımıyla tamamlandı.

N&F Cyprus Sport Academy tarafından düzenlenen şölene Güney Kıbrıs’tan da katılım oldu. Şölende U13, U19, Star ve All-Star her yaş kategorisinde yarışan sporcuların göstermiş oldukları coşku, başarı ve mücadele yoğun ilgi ve dikkat çekti.

Ödül töreninde U13 ve U19 yaş grubu kategorilerine ödülleri KKTC Badminton Federasyonu Başkanı Fırat Deniz taktim etti. Şölende dereceye girenlere kupa ve madalyaları dışında sponsorlar tarafından çeşitli ödüller taktim edildi.

N&F Cyprus Sport Academy başkanı Heyran Yamaç şölene sponsor olarak katkıda bulunan Sportline Kuthan Motors ve Hashtag Performance ‘a teşekkürlerini iletti.

Başkan Yamaç; Badminton Akademi’nin günden güne ülkemize yeni sporcular kazandırdığına vurgu yaparak, her yaş grubuna hitap eden badminton branşını daha ileriye taşımak için kulüp olarak ellerinden geleni yaptıklarını yapmaya da devam edeceklerini dile getirdi.

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
4. Geleneksel Badminton Akademi Şöleni coşkuyla tamamlandı
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.